Movies
Ratings
1656
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
No BearsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The Battle of AlgiersRated ★ 4.0