Titles you rated
BarbieRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 2.5

Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0

DreamRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 3.0

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 2.0
The Gray ManRated ★ 1.5
SingRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
DuneRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.0