Movies
Ratings
39
Piece of CakeRated ★ 5.0
The Liar and His LoverRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
OrangeRated ★ 5.0
NanaRated ★ 5.0
One Week FriendsRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 5.0

I Feel PrettyRated ★ 5.0
Close-KnitRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 5.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 2.0