Series
Ratings
222

Eye Love YouRated ★ 3.0
Use for My TalentRated ★ 2.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5

An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0

Demon SlayerRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Last CinderellaRated ★ 3.0
The Bride of HabaekRated ★ 2.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 3.0
Coffee, Do Me a FavorRated ★ 1.0
The Secret Life of My SecretaryRated ★ 2.0
Her Private LifeRated ★ 3.0
My Brother Loves Me Too MuchRated ★ 1.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 3.0
Asuka High School March!Rated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Best Friends in LoveRated ★ 2.0