Series
Ratings
172
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
True HauntingRated ★ 3.0
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 3.0
Dark TouristRated ★ 3.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.5
Brand New Cherry FlavorRated ★ 3.5
Ju-On: OriginsRated ★ 3.0
Your Turn To KillRated ★ 4.0
PenanceRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.5
Oats StudiosRated ★ 3.5
Cooking with BillRated ★ 2.5
Sharp ObjectsRated ★ 3.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 4.0