Movies
Ratings
823
Project Hail MaryRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5

Late Night With the DevilRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
TrapRated ★ 3.0
Smile 2Rated ★ 3.5
SmileRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0