Movies
Ratings
33
The ConjuringRated ★ 5.0

Voice of a MurdererRated ★ 5.0

SpellboundRated ★ 5.0

200 Pounds BeautyRated ★ 5.0

Miss GrannyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 5.0

Spirited AwayRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 5.0

Scandal MakersRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0

Cold EyesRated ★ 5.0

The Way HomeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0

The HostRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0