Movies
Ratings
31
D-WarRated ★ 1.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0