Titles you rated

Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5

Highway StarRated ★ 5.0

Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5

A Moment to RememberRated ★ 4.0

The Sheriff In TownRated ★ 4.5