Movies
Ratings
294
Operation ChromiteRated ★ 2.0

Princess MononokeRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0

ShrekRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 2.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.0

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0

WishRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.0

Tazza: The High RollersRated ★ 3.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5

MasterRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.0