Movies
Ratings
57

MotherRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0

Confession of MurderRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0

Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5

SnowpiercerRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5

Wishing StairsRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0

UnbowedRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0

Man on the EdgeRated ★ 3.5