Titles you rated

Reply 1988Rated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5

You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5