Series
Ratings
50
Slow TrainRated ★ 4.5
BelieveRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 4.5
Hayabusa ShobodanRated ★ 4.0
Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 1.5
Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 4.5
Temisu no Kyoshitsu: Legal Seishun HakushoRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
O Maidens in Your Savage SeasonRated ★ 3.0

Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 4.0
Absolute Zero Season 4Rated ★ 3.0
Cursed in LoveRated ★ 3.0
Justice MonsterRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Shichinin no HishoRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Karei naru IchizokuRated ★ 4.5
Yuru Camp△Rated ★ 3.0