Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0

One Spring NightRated ★ 4.0

The Third CharmRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0

Woman of DignityRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5

Missing YouRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0

The Beauty InsideRated ★ 4.0