Series
Ratings
75

Skip and LoaferRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0