Movies
Ratings
15

The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 1.0
ThorRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0