Titles you rated

You and Everything ElseRated ★ 4.5
To My HarryRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 2.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0

AgencyRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5