Titles you rated


Haikyuu!!Rated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 3.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 5.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.5
UzaMaid!Rated ★ 4.0
Zombie Land SagaRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0