Movies
Ratings
149
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0

The Berlin FileRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5

Princess MononokeRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
TangledRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0

My Neighbor TotoroRated ★ 3.0