Titles you rated

Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
First LoveRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5