Titles you rated

Worlds WithinRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0