Titles you rated
ThorRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0

Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0

The Con ArtistsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5

Coin Locker GirlRated ★ 3.0

The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0

Phantom DetectiveRated ★ 3.0

The HandmaidenRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0

Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0