Series
Ratings
225
IDOLiSH7Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5

Tokyo GhoulRated ★ 3.5

Mob Psycho 100Rated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 3.0
응답하라 1988 10주년Rated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
Dear XRated ★ 3.0
K-ON!Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
I-LAND Season 2Rated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0
Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.0