Series
Ratings
152
GrimmRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0

Men on a MissionRated ★ 3.5
Three FriendsRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0

The Beauty InsideRated ★ 5.0

My Love Story!!Rated ★ 2.0

SKY CastleRated ★ 5.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0

Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Solomon's PerjuryRated ★ 5.0