Titles you rated
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Community Season 4Rated ★ 3.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0