Series
Ratings
46
Killing EveRated ★ 5.0
Schitt's Creek Season 6Rated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Gold DiggerRated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Framing Britney SpearsRated ★ 5.0
60 Days InRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
It's a SinRated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 5.0
VigilRated ★ 5.0
Light on MeRated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 2.5
Schitt's CreekRated ★ 5.0
Schitt's CreekRated ★ 5.0
Schitt's CreekRated ★ 4.5
Schitt's CreekRated ★ 5.0
Schitt's CreekRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5