Series
Ratings
38
Designated SurvivorRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.5
24Rated ★ 3.0
Six Feet UnderRated ★ 4.0
LilyhammerRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 4.5
A Bluebird Has ItRated ★ 4.5
SeoulmoonRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0

Slam DunkRated ★ 3.0
CalifornicationRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.0
Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5