Titles you rated
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0

The HeirsRated ★ 4.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0