Movies
Ratings
157
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0

My Neighbor TotoroRated ★ 4.5