Series
Ratings
42
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
My Love PatzziRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0

My GirlRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0