Series
Ratings
129
Night SkyRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
トリハダRated ★ 3.0
トリハダRated ★ 3.0
トリハダRated ★ 2.5
Horror Delivery ServiceRated ★ 1.5
SupernaturalRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
DominionRated ★ 2.0
Mr. BeanRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.5
RevengeRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 1.5