Series
Ratings
55
AdolescenceRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Tale of NokduRated ★ 3.5