Titles you rated
Bonobono: Secret of the Kumomo TreeRated ★ 3.5
Professor Layton and the Eternal DivaRated ★ 4.0
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 3.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 2.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 2.5
Johnny ExpressRated ★ 4.5

Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.5
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 3.5
TekkonkinkreetRated ★ 5.0
Ninja ScrollRated ★ 3.5

ONE PIECE FILM ZRated ★ 3.0

Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0

Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 2.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0