Series
Ratings
15
하얀마음 백구Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
DEATH NOTERated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0