Movies
Ratings
2459
Trolls Band TogetherRated ★ 3.0
NimonaRated ★ 4.0

Anatomy of a FallRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5

ExhumaRated ★ 2.5

The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
At Eternity's GateRated ★ 3.0
Death on the NileRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5

Decision to LeaveRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Earwig and the WitchRated ★ 2.0
Raya and the Last DragonRated ★ 2.5
FerdinandRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.5