Titles you rated
Dune: ProphecyRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.0

Cowboy BebopRated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
The ImpressionistsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5