Movies
Ratings
168
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0

Take PointRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 4.5
BrooklynRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0

ChefRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5