Series
Ratings
117
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0

The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0