Series
Ratings
40

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0

The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
You're My PetRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 0.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0
The New Adventures of Winnie the PoohRated ★ 5.0