Series
Ratings
238
Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 4.5

The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Depp v HeardRated ★ 4.0
HollywoodRated ★ 4.5
LeonardoRated ★ 4.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
RipleyRated ★ 5.0
Under the Banner of HeavenRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0