Movies
Ratings
406
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5

FluRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Fighter In The WindRated ★ 2.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0

Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0

Man on the EdgeRated ★ 2.5