Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5

The HandmaidenRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
American MaryRated ★ 3.0
An American CrimeRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Body SnatchersRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
The UninvitedRated ★ 4.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 2.0
The GrudgeRated ★ 4.0