Series
Ratings
143
Breaking BadRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
One DayRated ★ 5.0
A Time Called YouRated ★ 2.0
Skam France Season 5Rated ★ 4.5
Skam France Season 3Rated ★ 3.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.0

Reborn RichRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Our Little Summer VacationRated ★ 4.0