Titles you rated

How to Steal a DogRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0

PonyoRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0

How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0

Spirited AwayRated ★ 5.0

Despicable MeRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 0.5

Despicable Me 2Rated ★ 5.0

Hot Young BloodsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0

HopeRated ★ 4.0

The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5

SunnyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 3.0