Movies
Ratings
1854
The IsleRated ★ 3.5
TootsieRated ★ 3.0

Bring Her BackRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 2.5
The Son's RoomRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
TerrifierRated ★ 2.0

BugoniaRated ★ 3.0
Swindler in My Mom's HouseRated ★ 0.5
TwoRated ★ 0.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Lorna's SilenceRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 2.5
Mothers' InstinctRated ★ 2.0

Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0