Series
Ratings
23
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0

The Beauty InsideRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5

The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0

MistyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5