Titles you rated

Steel Troops Season 1Rated ★ 1.5

꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5