Series
Ratings
294
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The Magical Girl and the Evil Lieutenant Used to Be ArchenemiesRated ★ 4.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Initial D: Final StageRated ★ 4.0
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 3.5
Plastic MemoriesRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Gonna be the Twin-Tail!!Rated ★ 1.0
Is This a Zombie? Of the DeadRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Princess Connect! Re:DiveRated ★ 3.0

My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0
Golden MosaicRated ★ 3.0
I can't understand what my husband is sayingRated ★ 3.0
I can't understand what my husband is saying: 2nd ThreadRated ★ 3.0

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0