Series
Ratings
42
신삼국지Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5

SandglassRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0

Cowboy BebopRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Cute or CrazyRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
Hanjibung SegajokRated ★ 4.0