Series
Ratings
25

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Record of RagnarokRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Call of the NightRated ★ 3.5
KiteRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 4.5

One Punch ManRated ★ 3.5
NANARated ★ 5.0